Meie klientide tagasiside

“Jäin teostatud tööde kvaliteediga väga rahule. Eriti meeldis see, et naisterahvana ei teadnud ma teatud asjadele (kütteseadme asukoht, materjalid jms.) eriti tähelepanu osutada, aga pottsepp Stanislav andis mitmel juhul väga häid soovitusi.

Pottsepatööd teostati vastavalt kokku lepitud ajakavale ja eriti hea on veel see, et peale ahju valmimist tundis pottsepp omal initsiatiivil veel paar kuud huvi selle kohta, kuidas küttesüsteem toimib ning andis lisasoovitusi selle kohta, kuidas kütteseadet hooldada ja tagada, et ta kauem kestaks.
Aitäh korraliku töö eest! Olen juba ka oma sõpradele teid soovitanud.”
Kristiina Keller/ Pärnu maakond
“Stanislav on kuldsete kätega, nutikas, peene ilumeelega ja kogemustega pottsepp. Nalja mõistab ka.
Stanislavi puhul ei ole naisterahval vaja kõike ahjudest teada, hirmus, et mingi jama kokku keeratakse. Vastupidi! Minul oli jama kokku keeratud ja Stanislav lõpetas poolelijäänud töö. Ta soovitas osad, eelmise pottsepa kehva kvaliteediga materjalid välja vahetada. Uuris minu jaoks, kuidas saab soodsamalt ja kust üldse midagi saab. Mul oli lubatud ehitamisest mitte teada.

Töö käigus kirjeldas miks ja mida ta teeb. Meil olid disaninõupidamised, minu pottsepavõhiklik arvamus oli talle oluline! Cool. Ta ei olnud nurgas nohisev töömees ja et ma ei tea, mis sealt lõpuks välja tuleb.

Stanislav vahest helistab ning küsib, kuidas mu ahi ja pliit töötavad. Annab nõu kuidas kütta ja kuidas maja veelgi paremini soe oleks. Mina tohin ka talle mõnikord oma kütmismuredega helistada. Uskumatu!
Väga soojalt soovitan – võtke endale Stanislav meistriks!”
Kersti Peterson / Künnapu talu
“Korsten tõmbab suurepäraselt! Tegin esimese katsetuse kaminas ka, super, ei mäletagi seda aega kui kaminas tuli oli! Aitäh sulle veelkord!”
Katrin Repp / Laitse